Witamy serdecznie!

 

SEOgroup to marka działająca od 2008 roku i specjalizująca się w najbardziej efektywnych usługach z zakresu akwizycji i retencji w internecie. Wliczają się w to działania z wykorzystaniem SEO/PPC, link buildingu, kampanii social media, content marketingu, influencer marketingu, YouTube, Reklamy Mobilnej, itd. Wieloletnie doświadczenie udokumentowane licznymi referencjami oraz posiadane certyfikaty nadane przez Google (Google Partner, Google Analytics Qualified) gwarantują naszym Klientom najwyższą skuteczność. Jesteśmy aktywnym członkiem takich organizacji jak SEMPO i PPNT.

 

Dzięki naszemu bogatemu know-how działamy z sukcesami na wielu rynkach na całym świecie. Nasz dream team składa się z wysokiej klasy specjalistów i jednocześnie pasjonatów marketingu internetowego, którzy każdego dnia powiększają swoje kompetencje poprzez realizację setek projektów dla najbardziej wymagających Klientów. To właśnie pasja sprawia, że efektywność tych działań stoi na najwyższym poziomie.

 

Naszymi wyróżnikami są jakość, bezpieczeństwo, innowacja, ponadstandardowa obsługa klienta. Dzięki temu nasi Klienci cieszą się z najlepszych efektów.Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close