Aktualne oferty

 

Zawsze jesteśmy otwarci na odkrycie nowych talentów albo przyjęcie w nasze szeregi już tych rozwiniętych. Jeśli czujesz, że jesteś osobą gotową na wyzwania i pracę w wyjątkowej atmosferze, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Trójmieście, to zapraszamy do aplikacji! 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na następujący adres rekrutacja@SEOgroup.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie.

 

Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji rekrutacyjnej przez SEOgroup Interactive Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdyni, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, pod numerem 0000718025, NIP: 5862327753, REGON: 36945266700000 w celu podjęcia i realizacji czynności związanych z rekrutacją."

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close