Aktualne oferty

 

Zawsze jesteśmy otwarci na odkrycie nowych talentów albo przyjęcie w nasze szeregi już tych rozwiniętych. Jeśli czujesz, że jesteś osobą gotową na wyzwania i pracę w wyjątkowej atmosferze, w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Trójmieście, to zapraszamy do aplikacji! 

 

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na następujący adres rekrutacja@SEOgroup.pl ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie.

 

Aplikację prosimy uzupełnić oświadczeniem o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SEOgroup dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 2002 r. nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close