Prowadzisz biznes w branży logistycznej? Odblokuj jego potencjał!


Prowadzisz biznes w branży logistycznej?

Odblokuj jego potencjał!Zastanawiasz się, jak wyróżnić się na tle dynamicznie rozwijającej się konkurencji? A może szukasz skutecznego sposobu na dotarcie do swoich potencjalnych Klientów?
Kim jesteśmy?


Kim jesteśmy?


Jako agencja digital marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej jakości usługi skoncentrowane na ustalonych celach biznesowych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów posiadających szeroką wiedzę na temat branży logistycznej. Ta branża to nie tylko nasza specjalność zawodowa, ale i ogromna pasja w życiu pozazawodowym. Przez lata pracowaliśmy z wieloma wiodącymi markami. Pozwoliło nam zgłębić specyfikę i potrzeby tego rynku ze wszystkich perspektyw – agencyjnej, konsumenckiej i biznesowej.

Oznacza to, że będziesz współpracować z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją Twoje potrzeby i oczekiwania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?


SEO360®


Google Ads


Pozycjonowanie lokalne


Strategie


Analityka


Audyty SEO


Meta Ads


YouTube Ads


Warsztaty

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży logistycznej niesie ze sobą wiele trudności

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży logistycznej niesie ze sobą wiele trudności

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, z którymi w obecnych czasach zmagają się właściciele biznesów w sektorze usług logistycznych.

Oprócz globalnych problemów, takich jak pandemia, wzrost inflacji, rosnące koszty paliw oraz napięcia geopolityczne wpływające na łańcuchy dostaw, przedsiębiorcy z branży logistycznej napotykają także trudności stricte związane z obszarem marketingu.

Utrudniony dobór właściwych grup odbiorców: Logistyka to bardzo szeroka branża, a różne segmenty tego rynku wymagają odmiennych strategii targetowania. Dla przykładu, strategia reklamowa dla usług kurierskich będzie zupełnie inna niż taka, która dotyczy promowania usług transportu przemysłowego czy międzynarodowego.

W SEOgroup wiemy, że wszelkie działania powinno poprzedzić przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej.

To podstawa do zrozumienia i określenia grupy docelowej, a następnie przygotowania skutecznej kampanii.Duża konkurencja: Sektor usług logistycznych jest bardzo konkurencyjny, a wiele firm z tej branży boryka się z utrzymaniem widoczności i zauważalności w sieci. Z tego powodu koszty za kliknięcie (CPC) w reklamach mogą być wysokie, co prowadzi do zmniejszenia efektywności kampanii. Od wielu lat prowadzimy działania dla największych marek w branży logistycznej, dzięki czemu mamy doświadczenie w radzeniu sobie z obecnością konkurencji na tym rynku.

Opracujemy dla Ciebie unikalną propozycję sprzedaży (USP), która wyróżni Twój biznes na tle innych.Ocena skuteczności kampanii: Ocena skuteczności kampanii reklamowych w branży logistycznej na podstawie krótkoterminowych wyników bywa trudna.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze analityki internetowej. Korzystamy z rozbudowanych lejków sprzedażowych, retargetingu oraz zaawansowanych metod raportowania konwersji.

Wykorzystujemy rozbudowane modele atrybucji, które pozwalają na śledzenie ścieżki Klienta od pierwszego punktu kontaktu aż do momentu konwersji, co umożliwia identyfikację najbardziej efektywnych kanałów i taktyk. Retargeting pozwala na utrzymanie zainteresowania potencjalnych Klientów, przypominając im o oferowanych usługach logistycznych, wtedy, gdy przeglądają inne strony internetowe. Wdrażamy również śledzenie przez API, które umożliwia precyzyjne dotarcie także do osób korzystających z telefonów z systemem iOS 14 i nowszym.

Skomplikowana terminologia logistyczna: Logistyka to branża bardzo techniczna, złożona i szczegółowa. Zrozumienie i przekazanie skomplikowanych usług logistycznych w sposób prosty i zrozumiały dla potencjalnych klientów może być wyzwaniem. Tworzenie skutecznych, zrozumiałych i przyciągających uwagę reklam wymaga głębokiego zrozumienia branży oraz umiejętności tłumaczenia złożonych kwestii na język zrozumiały dla odbiorcy.

Tu wchodzimy my, pomagając tłumaczyć specyfikę usług logistycznych na język przystępny dla każdego. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie jasnych, zrozumiałych i przyciągających uwagę reklam.Trudności z wyborem odpowiedniej strategii SEO: Dla właścicieli firm często trudnością okazuje się zrozumienie i skuteczne zastosowanie właściwych strategii SEO, tak, aby ich strony internetowe zajmowały jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Z dogłębną znajomością branży logistycznej, potrafimy precyzyjnie dopasować strategię SEO do specyficznych wymagań tego rynku, spełniając unikalne potrzeby i oczekiwania Klientów. Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO.

Wszystkie te problemy sprawiają, że dotarcie do Twoich odbiorców jest jeszcze trudniejsze niż w przypadku innych branż.

Nasza misja


Nasza misja


Koniec z gotowymi strategiami i obietnicami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, dlatego nasze strategie marketingowe są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

Z pasją podchodzimy do wyzwań branży logistycznej, aby pomóc naszym klientom przekształcić te wyzwania w możliwości.

Nasze podejście do biznesu opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb Klienta oraz jego odbiorców, a także na przygotowaniu wspomnianej indywidualnej strategii marketingowej. Jest to punkt wyjścia wszelkich skutecznych działań promocyjnych.

Przeprowadzimy dla Twojego biznesu skuteczne działania niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie, czy może zależy Ci na pozyskaniu większej liczby osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Dla naszych Takumi 匠 nie ma rzeczy niemożliwych!
Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży logistycznej niż marketing tradycyjny


Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży logistycznej niż marketing tradycyjny


To fakt. Dlaczego?


Lepsza segmentacja i targetowanie

Nie musisz już marnować czasu i zasobów na ogólne komunikaty reklamowe, które trafiają do zbyt szerokiego grona odbiorców.


Dzięki marketingowi w internecie możesz skupić się na precyzyjnej segmentacji grup docelowych oraz na odpowiednim targetowaniu, aby Twoje komunikaty dotarły bezpośrednio do użytkowników najbardziej zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

Z nami możesz być pewien, że Twoje komunikaty reklamowe będą wyświetlać się dokładnie tam, gdzie powinny.


Niższy koszt

Digital marketing umożliwia efektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego, co niesie za sobą większą wartość w porównaniu do innych metod promocji.


W przypadku marketingu internetowego mamy możliwość dokładnego zidentyfikowania danej grupy docelowej.

Oznacza to, że nie musisz już przeznaczać całego swojego budżetu na docieranie do osób nienależących do Twojej grupy odbiorców.


Dokładniejsze śledzenie wyników

W trakcie działań możemy precyzyjnie śledzić wyniki wszelkich kampanii i analizować dane związane z ich efektywnością, a tym samym dokonywać bieżącej optymalizacji dostosowując komunikaty do potrzeb i oczekiwań Klientów.


Współpracując z nami, regularnie otrzymujesz zindywidualizowane raporty, które zapewniają Ci stały wgląd w rezultaty naszych działań.

 
Balticon - logotyp
Bit Logistics - logotyp
DB Schenker - logotyp
Hecksher Transport - logotyp
Pallex - logotyp
Scandinavian Express - logotyp

Nasze referencje


Nasze referencje

SEOgroup wykonywało szereg działań związanych głównie z widocznością w wyszukiwarce Google, z zadowalającymi efektami. Działania SEO i PPC były prowadzone dla polskiej wersji witryny (balticon.pl) oraz dla hiszpańskiej (balticon.es).

Balticon - logotyp

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

Success Fee

15 lat doświadczenia

W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży


Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Success Fee


Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

15 lat doświadczenia


W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Nasze wyróżnienia


Nasze wyróżnienia

Dotychczasowe realizacje przyniosły nam nominacje w renomowanych konkursach takich jak European Search Awards 2021 czy Performance Marketing Diamonds CEE 2021. W 2022 otrzymaliśmy także nominacje do European Search Awards oraz Global Search Awards za naszą kampanię SEO360®. 

Zajęliśmy również drugie miejsce w kategorii Best Global Small Integrated Search Agency w konkursie Global Search Awards 2021, co dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji tego typu na świecie. Nasza innowacyjna usługa SEO360® została nominowana do Konkursu Polski Produkt Przyszłości®, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Sukcesy te są wynikiem nie tylko naszego profesjonalizmu, ale również pasji, innowacyjności i nieustannego dążenia do japońskiej doskonałości w zgodzie z filozofią Kaizen カイゼン.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz podjąć skuteczną współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na prywatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Porozmawiaj z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi.

Robert Mańk


Takumi 匠 SEOgroup

Nasz zespół


Silny i kompetentny zespół najlepszych Takumi 匠 marketingu internetowego to mocny fundament SEOgroup. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że jesteśmy jak yin i yang 陰陽 – każdy z nas jest inny, ale dopełniamy się w różnych kwestiach, co uwidacznia się w zaskakujących efektach naszej pracy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zdobądź przewagę konkurencyjną
+48 733 232 320
office@seogroup.pl


Obserwuj nas w mediach społecznościowych