Prowadzisz biznes w branży medycznej? Odblokuj jego potencjał!


Prowadzisz biznes w branży medycznej?

Odblokuj jego potencjał!Zastanawiasz się, jak wyróżnić się na tle dynamicznie rozwijającej się konkurencji? A może szukasz skutecznego sposobu na dotarcie do swoich potencjalnych Klientów?
Kim jesteśmy?


Kim jesteśmy?


Jako agencja digital marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej jakości usługi skoncentrowane na ustalonych celach biznesowych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów posiadających szeroką wiedzę na temat branży medycznej. Ta branża to nie tylko nasza specjalność zawodowa, ale i ogromna pasja w życiu pozazawodowym. Przez lata pracowaliśmy z wieloma wiodącymi markami. Pozwoliło nam zgłębić specyfikę i potrzeby tego rynku ze wszystkich perspektyw – agencyjnej, konsumenckiej i biznesowej.

Oznacza to, że będziesz współpracować z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją Twoje potrzeby i oczekiwania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?


SEO360®


Google Ads


Pozycjonowanie lokalne


Strategie


Analityka


Audyty SEO


Meta Ads


YouTube Ads


Warsztaty

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży medycznej niesie ze sobą wiele trudności

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży medycznej niesie ze sobą wiele trudności

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, z którymi w obecnych czasach zmagają się właściciele biznesów z sektora medycznego. 

Oprócz globalnych problemów, takich jak: pandemia, wzrost inflacji, rosnące koszty opieki zdrowotnej czy dający się we znaki kryzys, przedsiębiorcom wiele trudności sprawiają także zagadnienia związane stricte z marketingiem. Oto niektóre z nich: 

Utrudniony dobór właściwych grup odbiorców: Medycyna to bardzo szeroka branża, a różne segmenty tego rynku wymagają odmiennych strategii targetowania. Dla przykładu, strategia reklamowa dla usług medycznych będzie zupełnie inna niż taka, która dotyczy sprzedaży sprzętu medycznego dla profesjonalistów. 

W SEOgroup wiemy, że wszelkie działania powinno poprzedzić przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej (link do sekcji ze strategią)

To podstawa do zrozumienia i określenia grupy docelowej, a następnie przygotowania skutecznej kampanii.Duża konkurencja: Branża medyczna jest bardzo konkurencyjna, a wiele firm medycznych boryka się z utrzymaniem widoczności i zauważalności w sieci. Z tego powodu koszty za kliknięcie (CPC) w reklamach mogą być wysokie, co prowadzi do zmniejszenia efektywności kampanii. Od wielu lat prowadzimy działania dla największych marek w branży, przez co mamy doświadczenie w radzeniu sobie z obecnością konkurencji. 

Opracujemy dla Ciebie unikalną propozycję sprzedaży (USP), która wyróżni Twój biznes na tle innych.

Stale zmieniające się regulacje i ograniczenia: Branża medyczna jest jedną z najbardziej regulowanych branż jeśli chodzi o marketing i reklamę w internecie. Największe platformy reklamowe takie jak Facebook, Google Ads czy LinkedIn, wprowadzają coraz surowsze regulacje dotyczące publikacji kreacji reklamowych. W efekcie ich nieprawidłowego ustawienia niektóre rodzaje produktów i usług medycznych mogą być niesłusznie odrzucane przez system, a całe konto może zostać zablokowane. 

Chcesz uniknąć takich konsekwencji? W SEOgroup znamy te wyzwania i pomagamy naszym Klientom w tworzeniu odpowiednich, dobrze zbalansowanych komunikatów, które nie przekraczają granic – z nami będziesz mógł reklamować się bez przeszkód.Ocena skuteczności kampanii: Ocena skuteczności kampanii reklamowych w branży medycznej na podstawie krótkoterminowych wyników bywa trudna, zwłaszcza z uwagi na specyfikę tej branży, która często wymaga budowania długotrwałych relacji z Klientami. 

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze analityki internetowej. Korzystamy z rozbudowanych lejków sprzedażowych, retargetingu oraz zaawansowanych metod raportowania konwersji. 

Wykorzystujemy rozbudowane modele atrybucji, które pozwalają na śledzenie ścieżki Klienta od pierwszego punktu kontaktu aż do momentu konwersji, co umożliwia identyfikację najbardziej efektywnych kanałów i taktyk. Retargeting pozwala na utrzymanie zainteresowania potencjalnych Klientów, przypominając im o oferowanych usługach medycznych, wtedy, gdy przeglądają inne strony internetowe. Wdrażamy również śledzenie konwersji przez API, które umożliwia precyzyjne dotarcie także do osób korzystających z telefonów z systemem iOS 14 i nowszym. Skomplikowana terminologia medyczna: Przemysł medyczny jest pełen skomplikowanej terminologii, która może być trudna do zrozumienia dla przeciętnej osoby. Dla firm medycznych trudność polega na uproszczeniu tych terminów i informacji w taki sposób, aby były one zrozumiałe dla szerokiej publiczności. Problemem jest również często dobranie odpowiednich słów kluczowych na poszczególnych etapach lejka sprzedażowego. 

Nasza agencja SEOgroup dysponuje zespołem twórców, którzy potrafią przekształcić skomplikowane terminy medyczne na język zrozumiały dla odbiorców reklam oraz wybrać odpowiedni zestaw słów kluczowych.

Trudności z wyborem odpowiedniej strategii SEO: Dla właścicieli firm często trudnością okazuje się zrozumienie i skuteczne zastosowanie właściwych strategii SEO, tak, aby ich strony internetowe zajmowały jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Z dogłębną znajomością branży medycznej, potrafimy precyzyjnie dopasować strategię SEO do specyficznych wymagań tego rynku, spełniając unikalne potrzeby i oczekiwania Klientów. Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO.

Wszystkie te problemy sprawiają, że dotarcie do Twoich odbiorców jest jeszcze trudniejsze niż w przypadku innych branż.

Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie w procesie rozwoju Twojej marki!

Nasza misja


Nasza misja


Koniec z gotowymi strategiami i obietnicami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, dlatego nasze strategie marketingowe są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

Z pasją podchodzimy do wyzwań branży medycznej, aby pomóc naszym klientom przekształcić te wyzwania w możliwości.

Nasze podejście do biznesu opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb Klienta oraz jego odbiorców, a także na przygotowaniu wspomnianej indywidualnej strategii marketingowej. Jest to punkt wyjścia wszelkich skutecznych działań promocyjnych.

Przeprowadzimy dla Twojego biznesu skuteczne działania niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie, czy może zależy Ci na pozyskaniu większej liczby osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Dla naszych Takumi 匠 nie ma rzeczy niemożliwych!
Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży medycznej niż marketing tradycyjny


Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży medycznej niż marketing tradycyjny


To fakt. Dlaczego?


Lepsza segmentacja i targetowanie

Nie musisz już marnować czasu i zasobów na ogólne komunikaty reklamowe, które trafiają do zbyt szerokiego grona odbiorców.


Dzięki marketingowi w internecie możesz skupić się na precyzyjnej segmentacji grup docelowych oraz na odpowiednim targetowaniu, aby Twoje komunikaty dotarły bezpośrednio do użytkowników najbardziej zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

Z nami możesz być pewien, że Twoje komunikaty reklamowe będą wyświetlać się dokładnie tam, gdzie powinny.


Niższy koszt

Digital marketing umożliwia efektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego, co niesie za sobą większą wartość w porównaniu do innych metod promocji.


W przypadku marketingu internetowego mamy możliwość dokładnego zidentyfikowania danej grupy docelowej.

Oznacza to, że nie musisz już przeznaczać całego swojego budżetu na docieranie do osób nienależących do Twojej grupy odbiorców.


Dokładniejsze śledzenie wyników

W trakcie działań możemy precyzyjnie śledzić wyniki wszelkich kampanii i analizować dane związane z ich efektywnością, a tym samym dokonywać bieżącej optymalizacji dostosowując komunikaty do potrzeb i oczekiwań Klientów.


Współpracując z nami, regularnie otrzymujesz zindywidualizowane raporty, które zapewniają Ci stały wgląd w rezultaty naszych działań.

Nasze wyniki mówią same za siebie:

Nasze wyniki mówią same za siebie:


57 %

Zwiększenie liczby najcenniejszych dla Klienta konwersji, w tym pobrań aplikacji na mobile z Google Play i App Store (o 57,06% miesiąc do miesiąca).


152 %

Wzrost ruchu generowanego z Google o 152%

Nasze referencje


Nasze referencje

Strategia realizowana przez SEOgroup zapewniła marce INVICTA widoczność w wyszukiwarkach, która przełożyła się na wzrost rozpoznawalności Klinik i Laboratoriów Medycznych INVICTA.

Invicta - logotyp

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

Success Fee

15 lat doświadczenia

W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży


Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Success Fee


Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

15 lat doświadczenia


W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Nasze wyróżnienia


Nasze wyróżnienia

Dotychczasowe realizacje przyniosły nam nominacje w renomowanych konkursach takich jak European Search Awards 2021 czy Performance Marketing Diamonds CEE 2021. W 2022 otrzymaliśmy także nominacje do European Search Awards oraz Global Search Awards za naszą kampanię SEO360®. 

Zajęliśmy również drugie miejsce w kategorii Best Global Small Integrated Search Agency w konkursie Global Search Awards 2021, co dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji tego typu na świecie. Nasza innowacyjna usługa SEO360® została nominowana do Konkursu Polski Produkt Przyszłości®, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Sukcesy te są wynikiem nie tylko naszego profesjonalizmu, ale również pasji, innowacyjności i nieustannego dążenia do japońskiej doskonałości w zgodzie z filozofią Kaizen カイゼン.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz podjąć skuteczną współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na prywatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Porozmawiaj z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi.

Robert Mańk


Takumi 匠 SEOgroup

Nasz zespół


Silny i kompetentny zespół najlepszych Takumi 匠 marketingu internetowego to mocny fundament SEOgroup. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że jesteśmy jak yin i yang 陰陽 – każdy z nas jest inny, ale dopełniamy się w różnych kwestiach, co uwidacznia się w zaskakujących efektach naszej pracy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zdobądź przewagę konkurencyjną
+48 733 232 320
office@seogroup.pl


Obserwuj nas w mediach społecznościowych