Prowadzisz biznes w branży motoryzacyjnej? Odblokuj jego potencjał!


Prowadzisz biznes w branży motoryzacyjnej?

Odblokuj jego potencjał!Zastanawiasz się, jak wyróżnić się na tle dynamicznie rozwijającej się konkurencji? A może szukasz skutecznego sposobu na dotarcie do swoich potencjalnych Klientów?
Robert Mańk

Cześć, tu Robert – w marketingu online działam od 2014 roku, zarówno po stronie klienta, jak i agencji. Zbadałem setki kont reklamowych i stron – pomagałem w rozwoju polskich i zagranicznych marek. Patrzę na marketing całościowo – z chęcią pomogę Ci się odnaleźć w digitalowej dżungli.


Kim jesteśmy?


Kim jesteśmy?


Jako agencja digital marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej jakości usługi skoncentrowane na ustalonych celach biznesowych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów posiadających szeroką wiedzę na temat branży motoryzacyjnej. Ta branża to nie tylko nasza specjalność zawodowa, ale i ogromna pasja w życiu pozazawodowym. Przez lata pracowaliśmy z wieloma wiodącymi markami. Pozwoliło nam zgłębić specyfikę i potrzeby tego rynku ze wszystkich perspektyw – agencyjnej, konsumenckiej i biznesowej.

Oznacza to, że będziesz współpracować z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją Twoje potrzeby i oczekiwania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?


SEO360®


Google Ads


Pozycjonowanie lokalne


Strategie


Analityka


Audyty SEO


Meta Ads


YouTube Ads


Warsztaty

Wiemy, że branża motoryzacyjna stawia przed Tobą wiele wyzwań

Wiemy, że branża motoryzacyjna stawia przed Tobą wiele wyzwań

Utrudniony dobór właściwych grup odbiorców

Motoryzacja to bardzo szeroka branża, a różne segmenty tego rynku wymagają odmiennych strategii targetowania.

Dla przykładu, strategia reklamowania samochodów luksusowych będzie zupełnie inna niż ta dotycząca części samochodowych. Często też, reklamując bardziej popularne pojazdy i produkty, właściciele mogą odnieść wrażenie, że ich reklama powinna dotrzeć prawie do każdego w adekwatnej grupie wiekowej. W SEOgroup wiemy, że wszelkie działania marketingowe powinno poprzedzić przygotowanie odpowiedniej strategii digital marketingowej.

To podstawa do zrozumienia i określenia grupy docelowej, a następnie przygotowania skutecznej kampanii.

Duża konkurencja

Prowadząc biznes w branży motoryzacyjnej, musimy zmierzyć się z rywalizacją nie tylko z konkurencją lokalną, ale i także z dużymi serwisami takimi, jak: OtoMoto, OLX czy Allegro. Z tego powodu koszty za kliknięcie (CPC) w reklamach mogą być wysokie, co prowadzi do zmniejszenia efektywności kampanii. Od wielu lat prowadzimy działania dla największych marek w branży, przez co mamy doświadczenie w radzeniu sobie z obecnością konkurencji.

Opracujemy dla Ciebie unikalną propozycję sprzedaży (USP), która wyróżni Twój biznes na tle innych.Stale zmieniające się regulacje

Największe platformy reklamowe takie jak Facebook, Google Ads, czy LinkedIn, wprowadzają coraz surowsze regulacje dotyczące publikacji reklam. Szczególnie dotyka to firmy oferujące metody finansowania, takie jak leasing czy kredyt. Efektem nieprawidłowo ustawionych reklam z tej kategorii często jest blokada konta reklamowego, a czasem nawet całego profilu w mediach społecznościowych.

Chcesz uniknąć takich konsekwencji? W SEOgroup jesteśmy na bieżąco z najnowszymi regulacjami i zmianami w prawie – z nami będziesz mógł reklamować się bez żadnych przeszkód. Pomogliśmy już niejednemu Klientowi odnaleźć się w gąszczu kruczków prawnych i skutecznie prowadzić działania bez niekorzystnych ograniczeń.

Problem z mierzeniem efektywności działań

W niektórych biznesach z branży motoryzacyjnej ścieżka prowadząca do sprzedaży bywa bardzo długa. Potencjalny Klient może obejrzeć reklamę samochodu, ale podjęcie decyzji o jego zakupie może zająć wiele tygodni lub nawet miesięcy. Z tego powodu ocena skuteczności kampanii reklamowych na podstawie krótkoterminowych wyników bywa trudna. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze analityki internetowej. Korzystamy z rozbudowanych lejków sprzedażowych, retargetingu oraz zaawansowanych metod raportowania konwersji. Wdrażamy również śledzenie przez API, które umożliwia precyzyjne dotarcie także do osób korzystających z telefonów z systemem iOS 14 i nowszym. W ten sposób nasze reklamy docierają także do stale zwiększającej się liczby użytkowników korzystających z AdBlocków. Dzięki temu możemy precyzyjnie przypisać użytkownika do konkretnego kanału marketingowego oraz bez ograniczeń wyświetlać reklamy potencjalnym Klientom.Trudności z wyborem odpowiedniej strategii SEO

Dobór odpowiedniej strategii SEO (Search Engine Optimization) może stanowić wyzwanie dla wielu firm z branży motoryzacyjnej, a jest on kluczowy w procesie budowania widoczności marki w internecie. Dla właścicieli firm często trudnością okazuje się zrozumienie i skuteczne zastosowanie właściwych strategii SEO tak, aby ich strony internetowe zajmowały jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Z dogłębną znajomością branży motoryzacyjnej, potrafimy precyzyjnie dopasować strategię SEO do specyficznych wymagań tego rynku, spełniając unikalne potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych, tj. SEO360® wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO.


Wszystkie te problemy sprawiają, że dotarcie do Twoich odbiorców jest jeszcze trudniejsze niż w przypadku innych branż.

Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie w procesie rozwoju Twojej marki!

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc


Jesteśmy tu, aby Ci pomóc


Koniec z szablonowymi strategiami i darmowymi audytami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Nasze podejście do biznesu opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb Klienta oraz jego odbiorców, a także na przygotowaniu indywidualnej strategii digital marketingowej. Jest to punkt wyjścia wszelkich skutecznych działań promocyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy opracować odpowiedni plan marketingowy. Przeprowadzimy dla Twojego biznesu skuteczne działania niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie, czy może zależy Ci na pozyskaniu większej liczby osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Dla naszych Takumi 匠 nie ma rzeczy niemożliwych!

Jesteśmy gotowi stawić czoła wszelkim wyzwaniom i pomóc osiągnąć sukces Twojemu biznesowi, nawet w najtrudniejszych warunkach rynkowych.
Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży motoryzacyjnej niż marketing tradycyjny


Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży motoryzacyjnej niż marketing tradycyjny


To fakt. Dlaczego?


Lepsza segmentacja i targetowanie

Nie musisz już marnować czasu i zasobów na ogólne komunikaty reklamowe, które trafiają do zbyt szerokiego grona odbiorców.


Dzięki marketingowi w internecie możesz skupić się na precyzyjnej segmentacji grup docelowych oraz na odpowiednim targetowaniu, aby Twoje komunikaty dotarły bezpośrednio do użytkowników najbardziej zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

Z nami możesz być pewien, że Twoje komunikaty reklamowe będą wyświetlać się dokładnie tam, gdzie powinny.


Niższy koszt

Digital marketing umożliwia efektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego, co niesie za sobą większą wartość w porównaniu do innych metod promocji.


W przypadku marketingu internetowego mamy możliwość dokładnego zidentyfikowania danej grupy docelowej.

Oznacza to, że nie musisz już przeznaczać całego swojego budżetu na docieranie do osób nienależących do Twojej grupy odbiorców.


Dokładniejsze śledzenie wyników

W trakcie działań możemy precyzyjnie śledzić wyniki wszelkich kampanii i analizować dane związane z ich efektywnością, a tym samym dokonywać bieżącej optymalizacji dostosowując komunikaty do potrzeb i oczekiwań Klientów.


Współpracując z nami, regularnie otrzymujesz zindywidualizowane raporty, które zapewniają Ci stały wgląd w rezultaty naszych działań.

Nasze wyniki mówią same za siebie:

Nasze wyniki mówią same za siebie:

200 %

Wzrost liczby obserwujących na Instagramie

700 %

Wzrost zasięgu strony na Instagramie

300 %

Wzrost liczby subskrybujących kanał

25 329 056

Wyświetleń reklam potencjalnym klientom na wartościowych witrynach I kanałach w ramach kampanii zasięgowej YouTube I Google Ads

700 %

Wzrost zasięgu strony na Instagramie

107 314

Aktywność użytkowników wobec treści promowanych w kanałach paid social

33 %

Obniżyliśmy koszt pozyskania leada o ponad 33% (wrzesień YoY)

57 %

Zwiększyliśmy liczbę leadów o 57% (przy zwiększeniu budżetu o niecałe 7%) – ten sam okres

42 %

Obniżenie kosztu cpc o ponad 42% w początkowej fazie współpracy YoY

Nasze referencje


Nasze referencje

Synergia działań SEO i PPC zapewniła wysoką skuteczność. Odnotowany został nie tylko wzmożony precyzyjny ruch wygeneerowany poprzez wyszukiwarkę, ale również zwiększona została świadomość marki Solaris, wyróżniając się tym samym na tle konkurencji. Współpraca przez cały okres układała się wzorowo.

Solaris - logotyp

Wyróżnikiem SEOgroup podczas współpracy była transparentność w działaniach, wysoka jakość obsługi oraz zorientowanie na osiągnięcie celu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

Success Fee

15 lat doświadczenia

W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży


Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Success Fee


Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

15 lat doświadczenia


W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Nasze wyróżnienia


Nasze wyróżnienia

Dotychczasowe realizacje przyniosły nam nominacje w renomowanych konkursach takich jak European Search Awards 2021 czy Performance Marketing Diamonds CEE 2021. W 2022 otrzymaliśmy także nominacje do European Search Awards oraz Global Search Awards za naszą kampanię SEO360®. 

Zajęliśmy również drugie miejsce w kategorii Best Global Small Integrated Search Agency w konkursie Global Search Awards 2021, co dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji tego typu na świecie. Nasza innowacyjna usługa SEO360® została nominowana do Konkursu Polski Produkt Przyszłości®, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Sukcesy te są wynikiem nie tylko naszego profesjonalizmu, ale również pasji, innowacyjności i nieustannego dążenia do japońskiej doskonałości w zgodzie z filozofią Kaizen カイゼン.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz podjąć skuteczną współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na prywatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Porozmawiaj z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi.

Robert Mańk


Takumi 匠 SEOgroup

Nasz zespół


Silny i kompetentny zespół najlepszych Takumi 匠 marketingu internetowego to mocny fundament SEOgroup. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że jesteśmy jak yin i yang 陰陽 – każdy z nas jest inny, ale dopełniamy się w różnych kwestiach, co uwidacznia się w zaskakujących efektach naszej pracy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zdobądź przewagę konkurencyjną
+48 733 232 320
office@seogroup.pl


Obserwuj nas w mediach społecznościowych