Prowadzisz biznes w branży przemysłowej? Odblokuj jego potencjał!


Prowadzisz biznes w branży przemysłowej?

Odblokuj jego potencjał!Zastanawiasz się, jak wyróżnić się na tle dynamicznie rozwijającej się konkurencji? A może szukasz skutecznego sposobu na dotarcie do swoich potencjalnych Klientów?
Kim jesteśmy?


Kim jesteśmy?


Jako agencja digital marketingowa z ponad 15-letnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej jakości usługi skoncentrowane na ustalonych celach biznesowych.

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów posiadających szeroką wiedzę na temat branży przemysłowej. Ta branża to nie tylko nasza specjalność zawodowa, ale i ogromna pasja w życiu pozazawodowym. Przez lata pracowaliśmy z wieloma wiodącymi markami. Pozwoliło nam zgłębić specyfikę i potrzeby tego rynku ze wszystkich perspektyw – agencyjnej, konsumenckiej i biznesowej.

Oznacza to, że będziesz współpracować z profesjonalistami, którzy doskonale rozumieją Twoje potrzeby i oczekiwania.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?


SEO360®


Google Ads


Pozycjonowanie lokalne


Strategie


Analityka


Audyty SEO


Meta Ads


YouTube Ads


Warsztaty

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży przemysłowej niesie ze sobą wiele trudności

Wiemy, że prowadzenie działalności w branży przemysłowej niesie ze sobą wiele trudności

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań, z którymi w obecnych czasach zmagają się właściciele biznesów w sektorze usług przemysłowych.

Oprócz globalnych problemów, takich jak: wzrost inflacji, niestabilność na rynkach surowcowych, oraz napięcia geopolityczne wpływające na globalną produkcję, przedsiębiorcy z branży przemysłowej napotykają także trudności stricte związane z obszarem marketingu.

Utrudniony dobór właściwych grup odbiorców: Branża przemysłowa jest niezwykle zróżnicowana, a różne segmenty tego rynku wymagają odmiennych strategii targetowania. Na przykład, strategia reklamowa dla producentów maszyn przemysłowych będzie zupełnie inna niż ta, która dotyczy promowania usług z zakresu inżynierii procesowej czy automatyki przemysłowej.

W SEOgroup wiemy, że wszelkie działania powinno poprzedzić przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej.

To podstawa do zrozumienia i określenia grupy docelowej, a następnie przygotowania skutecznej kampanii.Problem w doborze słów kluczowych: Kampanie Google Ads opierają się na systemie licytacji, gdzie reklamodawcy rywalizują o miejsce na stronie wyników wyszukiwania. W branży przemysłowej, liczba specjalistycznych zapytań może być niewielka, ale dla tych, które istnieją, konkurencja może być intensywna. Przekłada się to, z jednej strony na wysoki koszt CPC, a z drugiej na niewielki potencjał działań w sieci wyszukiwania. Od wielu lat prowadzimy działania dla największych marek w branży przemysłowej, dzięki czemu mamy doświadczenie w radzeniu sobie z obecnością konkurencji na tym rynku i przygotowywaniem wielokanałowych strategii.

Opracujemy dla Ciebie unikalną propozycję sprzedaży (USP), która wyróżni Twój biznes na tle innych.

Długi cykl sprzedaży: W przemyśle, cykl sprzedaży jest często długi i wymaga wielu interakcji z potencjalnym klientem przed podjęciem decyzji o zakupie. Ocena skuteczności kampanii reklamowych w branży przemysłowej bywa więc niezwykle trudna.Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w obszarze analityki internetowej. Korzystamy z rozbudowanych lejków sprzedażowych, retargetingu oraz zaawansowanych metod raportowania konwersji.

Wykorzystujemy rozbudowane modele atrybucji, które pozwalają na śledzenie ścieżki klienta od pierwszego punktu kontaktu aż do momentu konwersji, co umożliwia identyfikację najbardziej efektywnych kanałów i taktyk.
Retargeting pozwala na utrzymanie zainteresowania potencjalnych klientów, przypominając im o oferowanych usługach przemysłowych, wtedy, gdy przeglądają inne strony internetowe. Wdrażamy również śledzenie przez API, które umożliwia precyzyjne dotarcie także do osób korzystających z telefonów z systemem iOS 14 i nowszym.

Skomplikowana terminologia przemysłowa: W branży przemysłowej mamy do czynienia z produktami i usługami, które są często technicznie zaawansowane i skomplikowane. Może to utrudniać klarowne i przekonujące przedstawianie ich w kampaniach online.

W SEOgroup, dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów i strategów, którzy potrafią przekształcić skomplikowane koncepty w przystępne i angażujące komunikaty. Nasze doświadczenie pozwala nam na tworzenie jasnych, zrozumiałych i przyciągających uwagę reklam.Złożone procesy decyzyjne: Zakupy w branży przemysłowej często wymagają zatwierdzenia przez wiele osób na różnych szczeblach organizacji. To z kolei wymaga skierowania komunikatów do różnych grup odbiorców z różnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Tworzone przez nas spersonalizowane strategie marketingowe obejmują pełny lejek marketingowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do właściwych osób we właściwym czasie, pomagając markom w budowaniu zaufania klientów i przyspieszaniu procesu decyzyjnego.

Ponadto, nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO.

Wszystkie te problemy sprawiają, że dotarcie do Twoich odbiorców jest jeszcze trudniejsze niż w przypadku innych branż.

Nie pozwól, aby cokolwiek stanęło na przeszkodzie w procesie rozwoju Twojej marki!

Nasza misja


Nasza misja


Koniec z gotowymi strategiami i obietnicami, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna, dlatego nasze strategie marketingowe są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów naszych klientów.

Z pasją podchodzimy do wyzwań branży przemysłowej, aby pomóc naszym klientom przekształcić te wyzwania w możliwości.

Nasze podejście do biznesu opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb Klienta oraz jego odbiorców, a także na przygotowaniu wspomnianej indywidualnej strategii marketingowej. Jest to punkt wyjścia wszelkich skutecznych działań promocyjnych.

Przeprowadzimy dla Twojego biznesu skuteczne działania niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć widoczność Twojej marki w internecie, czy może zależy Ci na pozyskaniu większej liczby osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.

Dla naszych Takumi 匠 nie ma rzeczy niemożliwych!
Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży przemysłowej niż marketing tradycyjny


Digital marketing jest lepszym wyborem dla branży przemysłowej niż marketing tradycyjny


To fakt. Dlaczego?


Lepsza segmentacja i targetowanie

Nie musisz już marnować czasu i zasobów na ogólne komunikaty reklamowe, które trafiają do zbyt szerokiego grona odbiorców.


Dzięki marketingowi w internecie możesz skupić się na precyzyjnej segmentacji grup docelowych oraz na odpowiednim targetowaniu, aby Twoje komunikaty dotarły bezpośrednio do użytkowników najbardziej zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

Z nami możesz być pewien, że Twoje komunikaty reklamowe będą wyświetlać się dokładnie tam, gdzie powinny.


Niższy koszt

Digital marketing umożliwia efektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego, co niesie za sobą większą wartość w porównaniu do innych metod promocji.


W przypadku marketingu internetowego mamy możliwość dokładnego zidentyfikowania danej grupy docelowej.

Oznacza to, że nie musisz już przeznaczać całego swojego budżetu na docieranie do osób nienależących do Twojej grupy odbiorców.


Dokładniejsze śledzenie wyników

W trakcie działań możemy precyzyjnie śledzić wyniki wszelkich kampanii i analizować dane związane z ich efektywnością, a tym samym dokonywać bieżącej optymalizacji dostosowując komunikaty do potrzeb i oczekiwań Klientów.


Współpracując z nami, regularnie otrzymujesz zindywidualizowane raporty, które zapewniają Ci stały wgląd w rezultaty naszych działań.

Nasze wyniki mówią same za siebie:

Nasze wyniki mówią same za siebie:


200 %

Wzrost ruchu organicznego w trakcie 12 miesięcy


2500 %

Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce w trakcie 9 miesięcy

Nasze referencje


Nasze referencje

Synergia działań SEO i PPC zapewniła wysoką skuteczność. Odnotowany został nie tylko wzmożony precyzyjny ruch wygeneerowany poprzez wyszukiwarkę, ale również zwiększona została świadomość marki Solaris, wyróżniając się tym samym na tle konkurencji. Współpraca przez cały okres układała się wzorowo.

Solaris - logotyp

Współpraca SEOgroup trwała przez 6 miesięcy i dotyczyła działań z zakresu Performance Marketingu i Lead Generation.

Dzięki współpracy z agencją udało się w tym czasie zapewnić ilość leadów oraz koszt leada zgodny z pierwotnymi szacunkami poczynionymi przy okazji tworzenia strategii działań oraz analizy.

Ponad 6-cio letnia współpraca zaowocowała wzrostem rozpoznawalności marki Prima Power i przełożyła się na wzrost sprzedaży na rynkach Europy Środkowej. Jakość obsługi zawsze była i jest na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

Success Fee

15 lat doświadczenia

W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Dlaczego warto nam zaufać?

Gwarancja wzrostu sprzedaży


Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za osiągnięcie wspólnie ustalonych celów. Wykorzystując zaawansowane narzędzia, pomagamy naszym Klientom dotrzeć do ich grup docelowych we właściwym miejscu oraz czasie, uwzględniając pełną ścieżkę konsumenta.

Z nami możesz spać spokojnie. Twój biznes będzie w najlepszych rękach.

Success Fee


Zawsze stawiamy poprzeczkę bardzo wysoko i nigdy nie poprzestajemy na ustalonych działaniach. Jesteśmy nieustannie zmotywowani do tego, aby Twoje cele zostały nie tylko osiągnięte, ale i wielokrotnie przekroczone. Z tego powodu wprowadziliśmy hybrydowy model rozliczenia.

Co to oznacza w praktyce?

Przed rozpoczęciem współpracy szczegółowo omawiamy zakres wykonywanych działań oraz koszty z nimi związane.

15 lat doświadczenia


W branży digital marketingowej działamy już od ponad 15 lat. Krótko mówiąc – znamy się na rzeczy.

W ciągu tych lat zdobyliśmy umiejętności niezbędne do tworzenia skutecznych strategii marketingowych, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty, takie jak Google Partners, Meta Blueprint czy DIMAQ Professional.

Nasze działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych wyróżniają się najwyższym stopniem kompleksowości w porównaniu do innych podobnych usług dostępnych na rynku, takich jak SEO czy SXO, co potwierdzają szczegółowe badania przeprowadzone na rynku europejskim.

Nasze wyróżnienia


Nasze wyróżnienia

Dotychczasowe realizacje przyniosły nam nominacje w renomowanych konkursach takich jak European Search Awards 2021 czy Performance Marketing Diamonds CEE 2021. W 2022 otrzymaliśmy także nominacje do European Search Awards oraz Global Search Awards za naszą kampanię SEO360®. 

Zajęliśmy również drugie miejsce w kategorii Best Global Small Integrated Search Agency w konkursie Global Search Awards 2021, co dowodzi, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji tego typu na świecie. Nasza innowacyjna usługa SEO360® została nominowana do Konkursu Polski Produkt Przyszłości®, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Sukcesy te są wynikiem nie tylko naszego profesjonalizmu, ale również pasji, innowacyjności i nieustannego dążenia do japońskiej doskonałości w zgodzie z filozofią Kaizen カイゼン.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz podjąć skuteczną współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć? Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów się na prywatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Porozmawiaj z nami i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojemu biznesowi.

Robert Mańk


Takumi 匠 SEOgroup

Nasz zespół


Silny i kompetentny zespół najlepszych Takumi 匠 marketingu internetowego to mocny fundament SEOgroup. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że jesteśmy jak yin i yang 陰陽 – każdy z nas jest inny, ale dopełniamy się w różnych kwestiach, co uwidacznia się w zaskakujących efektach naszej pracy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zdobądź przewagę konkurencyjną
+48 733 232 320
office@seogroup.pl


Obserwuj nas w mediach społecznościowych