Szkolenia z marketingu
internetowego

SEO, Google Ads i Analytics

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszych w historii firmy, otwartych szkoleniach z zakresu marketingu internetowego. Prowadzone są one przez naszych 匠 takumi, którzy są wieloletnimi praktykami, pracującymi na co dzień w agencji interaktywnej. Dzięki szkoleniom dowiesz się co zrobić, aby prowadzone dotychczas działania były skuteczniejsze, nauczysz się również analizować ich efektywność, a także lepiej oceniać pracę agencji, która wykonuje je dla Ciebie. W ramach prowadzonych szkoleń gwarantujemy nauczanie, gdyż każde z nich możesz powtórzyć bezpłatnie.

Nauczysz się wszystkiego samodzielnie, rozwiązując przygotowane ćwiczenia. Całość odbywa się w kameralnych grupach, a korzystając z naszej oferty otrzymasz również bogaty pakiet szkoleniowy. Zapraszamy na szkolenia Akademii SEOgroup, będące w zgodzie z filozofią カイゼン Kaizen!


Szkolenia SEOgroup

Dla kogo

Pracowników marketingu odpowiedzialnych za strategię obecności marek/produktów w internecie – dowiedz się o możliwościach kanałów marketingu internetowego.


Pracownicy marketingu - samuraj 1

Dyrektorów, prezesów, właścicieli firm chcących rozwijać swoje firmy poprzez narzędzia marketingu internetowego – zobacz, jak mierzyć skuteczność Twojej agencji marketingowej.


Dyrektorzy, prezesi, właściciele firm - samuraj2

Specjalistów SEM realizującym aktywności marketingowe, sprzedażowe i w kanałach online – sprawdź, czego jeszcze możesz nauczyć się z zakresu SEM.


Specjaliści SEM - samuraj 3

O nas