Footer

Footer to część strony internetowej, która znajduje się na dole każdej strony. Jest to miejsce, w którym umieszcza się dodatkowe informacje, takie jak dane kontaktowe, mapa strony, linki do polityki prywatności i warunków użytkowania, a także inne elementy nawigacji, takie jak menu i przyciski social media.

Dlaczego Footer jest ważny?

Footer jest ważny, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie przemieszczanie się po stronie internetowej, bez konieczności przewijania do góry. Ponadto, jest to miejsce, w którym można umieścić ważne informacje, takie jak dane kontaktowe i polityka prywatności, co zwiększa zaufanie do witryny i jej wiarygodność.

Jak projektować Footer?

Projektowanie Footer powinno być prostym i czytelnym, aby użytkownicy łatwo mogli znaleźć potrzebne informacje. Powinien być również zgodny z resztą strony internetowej i jej projektem graficznym. Ważne jest również, aby Footer był responsywny, tj. dostosowywał się do różnych rozmiarów ekranów, tak aby był czytelny na każdym urządzeniu.

Podsumowanie

Footer jest ważnym elementem każdej strony internetowej, ponieważ umożliwia użytkownikom łatwe i szybkie przemieszczanie się po stronie oraz zawiera ważne informacje, takie jak dane kontaktowe i polityka prywatności. Projektowanie Footer powinno być proste, czytelne i zgodne z resztą strony internetowej, a także być responsywne

Oceń

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *