European Search Awards 2020

Tym razem nie udało się zdobyć nagrody, ale sama nominacja do European Search Awards 2020 jest już ogromnym wyróżnieniem! 🥳
W przyszłości jej zdobycie jest jednak nieuniknione, bo z takim zespołem jak Takumi 匠 SEOgroup tylko góry przenosić! 🗻🙌🏻 Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w projekt oraz ogromne podziękowania za zaufanie dla naszego Klienta – marki Expander! 💪🏻🔥
Szczególne gratulacje dla polskich agencji, które otrzymały nagrody w innych kategoriach! 👊🏻
Takumi SEOgroup

Co słychać u Takumi z SEOgroup?

Takumi SEOgroup

Ostatnie dwa miesiące były dla SEOgroup naprawdę intensywne. Przełom roku to okres bardzo aktywny, dlatego też mamy czym się pochwalić w kontekście wydarzeń z życia agencji i osiągnięć naszych ekspertów.

Nowi Klienci z sektora Premium, powiększenie zespołu o nowych Takumi 匠, a także wyróżnienia dla SEOgroup i świetny czas po godzinach podczas firmowej Wigilii – tak w kilku słowach można by opisać grudzień oraz styczeń w naszej agencji. My jednak zgodnie z zasadą datsuzoku 脱俗 lubimy dać coś więcej i dlatego przygotowaliśmy krótkie kalendarium najważniejszych momentów SEOgroup z przełomu roku 2018 i 2019. Zapraszamy do lektury!

 

GRUDZIEŃ 2018

Nowi Klienci i nowe rozwiązania w SEOgroup

Grudzień kończący 2018 rok przyniósł naszej agencji kilka dużych sukcesów, ale też tyle samo niepowtarzalnych wyzwań. Z początkiem miesiąca do grona naszych Klientów dołączył Expander – znany i ceniony internetowy Ekspert Finansowy, który oferuje zarówno doradztwo finansowe, jak i konsulting z zakresu kredytów. Rozpoczęliśmy dla niego kompleksowe działania z zakresu usług SEO360.

Również w grudniu wyszliśmy naprzeciw potrzebom firm, których budżet reklamowy jest mniejszy. Postanowiliśmy każdemu dać szansę na zaistnienie w Internecie i pozyskanie nowych Klientów. W związku z tym ruszyliśmy z zupełnie nową usługą pakietów SEO, w których skład wchodzą: pakiet Bronze, pakiet Silver oraz pakiet Gold. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich! https://www.seogroup.pl/oferta-pakietow-seo/

Expander

 

Nasz zespół coraz większy!

W naszym silnym zespole najlepszych Takumi 匠 powitaliśmy także troje nowych Copywriterów. Dorota Ciołek, Katarzyna Puciata oraz Jakub Sowulewski zadbają o to, by jakość treści tworzonych przez SEOgroup była jeszcze bardziej skuteczna i atrakcyjna! Życzymy im powodzenia i kibicujemy w drodze po sukces!

Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości treści stworzonych według standardów Google, zarówno pod działania związane z pozycjonowaniem Twojej strony w Internecie, jak i poza Twoją witryną do skutecznego promowania firmy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: https://www.seogroup.pl/uslugi/content/copywriting/

Nowi copywriterzy SEOgroup

Zgrany zespół osiąga lepsze rezultaty

Ostatni miesiąc roku kojarzy się głównie ze Świętami Bożego Narodzenia. Klimat w naszym biurze zapewnił nam dobrą motywację do pracy i zakończenia roku z jak największymi sukcesami!

Święteczny klimat w SEOgroup

Naszą firmową Wigilię spędziliśmy aktywnie i smacznie. Najpierw rywalizowaliśmy na torze gokartowym PitStop Gdańsk, gdzie pierwsze miejsce zajął nasz Head of SEO Wojciech Władziński, a później na nowo odkryliśmy meksykańskie smaki w klimatycznej restauracji Pueblo w samym sercu zabytkowego Gdańska. Takiej integracji życzymy każdej firmie!

SEOgroup w gdańkim Pueblo

 

Taumi SEOgroup Interactive w gdańskim Pueblo

SEOgroup na gokartach

Takumi SEOgroup na gokartach - wręczenie nagród dla najlepszych kierowców

STYCZEŃ 2019

Sekretnym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi eksperci w branży

Takumi SEOgroup

Nowy Rok rozpoczął się dla nas bardzo energetycznie! Do naszego zespołu dołączyły bowiem nowe siły, które sprawią, że SEOgroup osiągnie jeszcze wyższą skuteczność działania. W styczniu powitaliśmy na naszym pokładzie Julię Gaffkę, która objęła zupełnie nowe w naszej agencji stanowisko – Office Managera, a także Mariusza Binkiewicza specjalizującego się w reklamie PPC. Dodatkowo mamy przyjemność oznajmić, że po latach rozłąki powrócił w nasze szeregi Piotr Pikulik – starszy specjalista SEO, który swoje pierwsze kroki w branży stawiał właśnie u nas w latach 2011-2013. Jesteśmy przekonani, że świetnie odnajdą się w naszej agencji i solidnie merytorycznie wesprą zespół.

Jeżeli chcesz się przekonać, w jakie skuteczne działania dla Twojej witryny zaproponowaliby nasi Takumi, koniecznie skontaktuj się z nami w celu przygotowanie dedykowanej oferty: https://www.seogroup.pl/kontakt/

Wojciech Władziński - head of SEO w SEOgroup

Styczeń przyniósł nam również inne powody do dumy! Liczący się w branży blog marketingowy widoczni.com opublikował ranking najlepszych agencji SEO w Polsce. Za sprawą kryteriów związanych z danymi z portalu LinkedIn, mediów społecznościowych oraz widoczności w Google, uplasowaliśmy się na 38. miejscu tego zestawienia! Taki początek 2019 roku to najlepsza motywacja, jaką mogliśmy sobie wyobrazić!

Ukazały się także dwie publikacje, w których nasz specjalista Head of SEO, Wojciech Władziński, opowiedział o sposobach na poprawienie widoczności w Google oraz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat branży SEO, jej kondycji w 2018 roku i przewidywaniami na rok 2019. Polecamy zajrzeć na blog widoczni.com oraz do najnowszego magazynu Firmer.

Jeśli jesteś ciekawy naszej innowacyjnej usługi SEO 360 sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się po dedykowaną ofertę na działania dla Twojej witryny: https://www.seogroup.pl/uslugi/seo/

 

PODSUMOWANIE

Jak widać – ostatnie dwa miesiące dały o sobie znać w postaci nowych wyzwań, nowych twarzy, ale i nowych wspomnień! Jesteśmy bowiem zespołem specjalistów, którzy wiedzą, że zgrany zespół może osiągnąć najwyższe efekty działań, które przełożą się na zyski naszych Klientów. Dlatego też wspieramy się wzajemnie w swoich osiągnięciach i jesteśmy dumni z indywidualnych sukcesów naszych Takumi.

SEOgroup wchodzi w kolejny rok rozpędzony niczym Shinkansen  i nie zamierza zwalniać tempa! Obserwujcie nas w Mediach Społecznościowych, by zawsze być na bieżąco z tym, co słychać u naszych Takumi 匠!

Expander

Marka Expander Klientem SEOgroup Interactive

Jest nam niezwykle miło poinformować, że do grona naszych Klientów dołączyła marka Expander – Ekspert Finansowy, lider w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce – kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji i usług finansowania przedsiębiorstw. Agencja SEOgroup będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę marki w zakresie usług SEO.

Takumi 匠 SEOgroup dziękują za okazane zaufanie 😊🥋

Expander

Artykuł o SEOgroup w “Prestiż. Magazyn Trójmiejski”

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem „Prestiż. Magazyn Trójmiejski”, w którym ukazał się interesujący artykuł na temat SEOgroup, o naszej działalności, przekształceniu i rebrandingu 😊

SEOgroup - Can Do: Prawdziwi Sensei Marketingu Internetowego. Artykuł o SEOgroup w „Prestiż. Magazyn Trójmiejski”

 

Wyniki aukcji charytatywnej Fundacji Między Niebem a Ziemią

Wyniki aukcji charytatywnej Fundacji „Między Niebem a Ziemią”

Bardzo miło nam poinformować, że podczas piątkowej aukcji charytatywnej na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci zorganizowanej przez Fundację Między Niebem a Ziemią i Sylwią Zarzycką, która odbyła się w Olivia Business Centre udało się łącznie zebrać 116 800 zł! Aukcja Audyt SEO pod kątem czytelności witryny przez wyszukiwarki ufundowana przez SEOgroup osiągnęła wartość 3.000,00 zł, a przejazd na torze wyścigowym na fotelu pasażera Nissan GT-R NISMO – GO NISMO 10.000,00 zł, stając się jednocześnie trzecią pod względem kwotowym zakończoną aukcją zaraz za:

  • książka Kingi Burzyńskiej „Szkoła Filmowa. Rozmowy” z autografem aktorki Joanny Kulig – 12.500,00 zł;
  • wywiad i profesjonalna sesja zdjęciowa do magazynu trójmiejskiego „PRESTIŻ” – 12.000,00 zł.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji serdecznie gratulujemy!

Wyniki aukcji charytatywnej Fundacji Między Niebem a Ziemią

Urodziny Eryka - Junior New Business Managera SEOgroup

Urodziny Eryka – Junior New Business Managera SEOgroup

Mamy co świętować! Dziś swoje urodziny obchodzi Eryk 🎂🍾 Cały Dream Team życzy mu spełnienia, szczęścia i samych sukcesów w pracy i życiu prywatnym! 🎈🎉🎁

Urodziny Eryka - Junior New Business Managera SEOgroup

Audyt SEO pod kątem czytelności witryny przez wyszukiwarki

Aukcja charytatywna Fundacji „Między Niebem a Ziemią”

Już jutro w Olivia Business Centre w Gdańsku odbędzie się coroczna aukcja charytatywna na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci zorganizowana przez Fundację „Między Niebem a Ziemią”. Z tej okazji wystawiliśmy na nią jako firma usługę pełnego audytu SEO pod kątem czytelności witryny przez wyszukiwarki, a także prezes SEOgroup Interactive SA, już prywatnie, przejazd na torze wyścigowym na fotelu pasażera Nissana GT-R NISMO. W obu przypadkach cena wywoławcza wynosi 1000 zł.

Damy znać jak potoczyły się aukcje i za ile końcowo udało się je sprzedać by poprawić los nieuleczalnie chorych dzieci. Niezależnie od tego serdecznie zapraszamy do wpłat na tę fundację!

Audyt SEO pod kątem czytelności witryny przez wyszukiwarki

Przejazd na torze wyścigowym na fotelu pasażera Nissan GT-R NISMO

Miecz Hattori Hanzo

Zakończony rebranding. Nowa strona SEOgroup

Miecz Hattori Hanzo

💥 BOOM

Ostatnie 3 miesiące spędziliśmy nad stworzeniem nowego konceptu komunikacji marki SEOgroup. Jest nam niezwykle miło poinformować, że dopełniliśmy proces przekształcenia w spółkę akcyjną poprzez zakończony właśnie rebranding i uruchomienie nowej strony internetowej agencji, która w całości oddaje to kim jesteśmy jako marka. Odwołujemy się do japońskiego etosu 🇯🇵 – filozofii, ideałów, przywiązania do detalu, kodeksu postępowania i kultury. Działamy w zgodzie z filozofią kaizen (カイゼ), jesteśmy inspirowani mistrzostwem Takumi 匠 🥋

SEOgroup od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich Klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów dla Klientów różnej wielkości w Polsce i zagranicą. W procesie tym od zawsze koncentrujemy się na dostarczaniu wartości dla Klientów w postaci jakościowych działań oraz ponadstandardowej obsługi. Można powiedzieć, że SEOgroup to technologiczny Shinkansen 新幹線 marketingu internetowego!

Zaczynaliśmy od jednoosobowej działalności gospodarczej i słynnego “niebieskiego samolociku” w logo, by w kolejnych latach sukcesywnie w organiczny sposób się rozwijać, zwiększając zatrudnienie, a także oczywiście satysfakcję Klientów z efektów prowadzonych przez nas projektów. Ponadto otworzyliśmy kolejne biura poza gdyńską centralą. Wpierw w Warszawie, a następnie w Londynie.

W roku 2018 przypadła 10. rocznica powstania SEOgroup. Rok ten jest dla nas przełomowym również pod innym względem, gdyż 7 lutego przekształciliśmy się w spółkę akcyjną (SEOgroup Interactive SA), czego konsekwencją były poważne zmiany wewnętrzne w organizacji: zmiana kultury firmy, procesów zachodzących w agencji, powołaliśmy do życia profesjonalną Radę Nadzorczą, a także pozostałe organy spółki i szereg innych istotnych czynników. Zwieńczeniem tego całego, wielomiesięcznego przekształcenia jest pełny rebranding SEOgroup ze zmianą logo na czele, które jest spójne w całości z system wartości, który wyznajemy od samego początku istnienia, a który przez lata dojrzewał do tego, aby mógł być w całości wyeksponowany, zataczając tym samym koło niczym idealna japońska mandala 曼荼羅.

Zarząd spółki chciałby podziękować wszystkim osobom z Dream Teamu, które były w ten proces zaangażowanie, w szczególności: Agacie Wojtynie, Wojciechowi Władzińskiemu, Aleksandrowi Dubasowi, Annie Mazur, Michałowi Karolakowi, a także Rafałowi Malko i marce Whizbrand z Marcinem Więckowskim na czele (nota bene członkiem Rady Nadzorczej SEOgroup Interactive SA), bez której wizja ta na pewno by się nie spełniła.

W ciągu 2 najbliższych tygodni zostanie uruchomiona angielska wersja strony, a w najbliższym czasie proces rebrandingu obejmie wszystkie pozostałe materiały, które wykorzystujemy w komunikacji naszej marki.

Nie przedłużając serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną!

Michał Herok z SEOgroup na AI & Big Data Congress w Warszawie

SEOgroup na AI & Big Data Congress w Warszawie

Właśnie zakończyła się debata dotycząca Digital Marketingu podczas AI & Big Data Congress, poruszająca między innymi takie zagadnienia jak: czy w treściach cyfrowych liczy się jakość czy ilość? Jak tworzyć skuteczny e-mail marketing? Czym grozi unikanie pozycjonowanie i SEO? 🤔 W debacie udział wzięli: Grzegorz Kiszluk (Brief.pl), Jarosław Góra (Deep.BI), Michał Herok (SEOgroup), Kalina Janicka (Clear Channel Poland), Dariusz Piekarski (SARE).

Michał Herok z SEOgroup na AI & Big Data Congress w Warszawie