Czas na podsumowanie roku 2021 w wykonaniu SEOgroup

Czas na podsumowanie roku 2021 w wykonaniu SEOgroup – spółki specjalizującej się w usługach z zakresu digital marketingu. Nastąpiło to nieco później niż u większości firm, które o tym pisały, tj. na przełomie grudnia i stycznia, ale wynika to z faktu, iż czekaliśmy na ostateczne zamknięcie roku pod kątem księgowym i zebranie wszystkich informacji w tym zakresie.

Co zatem udało się osiągnąć? 13. rok SEOgroup to historyczny rok w historii spółki! 

  1. Zostaliśmy drugą najlepszą tego typu agencją (SEO + Performance Marketing) na świecie w najważniejszym konkursie branży, którą reprezentujemy – Global Search Awards – w kategorii BEST GLOBAL SMALL INTEGRATED SEARCH AGENCY.
  2. Nasze dokonania dla Klientów zostały dostrzeżone przez jury takich konkursów jak: Global Search Awards, European Search Awards czy Performance Marketing Diamonds CEE 2021.
  3. Zostaliśmy współorganizatorami pierwszej na świecie takiej imprezy charytatywnej: „Gramy dla Franka” w 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny, czyli bazie F-16 w Krzesinach (https://www.youtube.com/watch?v=64wPpHLCvfI)
  4. Pierwszy raz w historii firmy, po 12 latach jej funkcjonowania uruchomiliśmy warsztaty Akademii SEOgroup, realizując ich dwie edycje. Spotkały się one z doskonałym odbiorem przez uczestników, czego potwierdzeniem są ich oceny (https://www.seogroup.pl/szkolenia).
  5. Takumi 匠 SEOgroup roku 2021 została Terenia Herok – New Business Director za to, że pierwszy raz w trzynastoletniej historii firmy osiągnęła w spółce większy wolumen sprzedaży, niż jej założyciel – Michał Herok!
Wynikiem tego wszystkiego są następujące liczby, które chyba bronią się same:
  • przychody netto za 2021 r. na poziomie 3 915 715 zł,
  • wzrost przychodów spółki o 30% Y2Y,
  • zysk netto za 2021 r. na poziomie 680 082 zł,
  • wzrost zysku spółki o 944% Y2Y,
  • rentowność netto spółki w 2021 r. wyniosła zatem 17,36%.

Sam wynik uważamy za ogromny sukces, bo liczymy 15 osób. Zatem mamy poczucie, że umiemy wyciskać z nas maksymalny potencjał, który jednocześnie przekłada się bezpośrednio na ponadstandardowe wartości dla Klienta. Co istotne, wynik końcowy jest całkowicie autentyczny, bo uwzględnia on pełną wypłatę pensji właścicielskich / prezesowskich, gdyby nie to, byłby jeszcze wyższy. Cała dywidenda natomiast jak co roku od momentu przekształcenia w Spółkę Akcyjną (2018 r.) będzie przeznaczona na kapitał zapasowy.

Bardzo dużo firm mocno podkreśla swój wynik wyłącznie w oparciu o zwiększenie przychodów, zupełnie niepotrzebnie. Ma on się nijak do tego co w biznesie najważniejsze – zysku, bez którego biznes przecież nie istnieje, dlatego jako SEOgroup przedstawiamy to w sposób pełny. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie zaufanie ze strony Klientów oraz zasługa ogromnego zaangażowania i pracy całego Teamu – Takumi 匠 SEOgroup. Fakty są takie, że z Teamem SEOgroup można góry przenosić!

Po takim roku ciężko o lepszą motywację do dalszego działania, czego efektem będą z pewnością dwie prawdziwe bomby, które szykujemy i o których będzie głośno, gdy się pojawią, bo przyniosą ogromne korzyści Klientom, którzy z nich skorzystają, a których nie ma obecnie ani w Polsce, ani na świecie. Zatem trzymajcie kciuki za ich szybkie uruchomienie, bo sami już się nie możemy tego doczekać!

Dziękujemy!
Arigatōgozaimashita!
ありがとう

#SEOgroup #cando #seo #performancemarketing #digialmarketing #digiatalagency #business #marketing

4/5 - (4 ocen)
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *