Poznaj SEO360®

poznaj seo 360
poznaj seo 360

Strategia Strategia

SEO Techniczne + Optymalizacja treści SEO Techniczne + Optymalizacja treści

UX + CRO UX + CRO

Link Building Link Building

Bieżąca Analiza Danych Bieżąca Analiza Danych

zamknij

Strategia

Jest ona punktem wyjścia jeśli chodzi o działania SEO360® w danym kraju, indywidualnie tworzona na podstawie potrzeb i oczekiwań Klienta. To w ramach niej powstają poszczególne KPI, które są później przez nas skrupulatnie realizowane zgodnie z japońską zasadą seimitsu 精密. Częścią składową tworzonej strategii jest rozbudowana analiza całego serwisu pod kątem SEO, w tym również jego porównanie z konkurencją, a także plan content marketingowy. Całość zwieńczona jest estymacjami dotyczącymi wzrostu widoczności w wyszukiwarce, ruchu oraz tego co najistotniejsze – konwersji!

zamknij

SEO Techniczne + Optymalizacja treści

Nieodzowną częścią efektywnego SEO360® jest optymalizacja witryny pod kątem SEO, w której skład wchodzi techniczne SEO. Nazywane jest ono także analizą techniczną lub optymalizacją techniczną pod kątem SEO. W parze z optymalizacją treści stanowi jeden z filarów realizowanych działań. Opiekę nad tymi dwoma elementami, które są niezbędne do osiągnięcia końcowego sukcesu, sprawują nieustannie nasi Takumi 匠 SEOgroup na każdym etapie realizowanego procesu SEO360® w każdym kraju.

zamknij

UX + CRO

Aby wysoka widoczność w wyszukiwarce przekładała się nie tylko na ruch, ale przede wszystkim na konwersje i wzrost przychodów, niezbędnym jest ciągła analiza i optymalizacja wskaźników User Experience oraz Conversion Rate Optimization, z tego powodu stanowią one tak ważny element składowy SEO360®.

zamknij

Link Building

Jedną z największych wartości SEO360® jest prowadzony przez nas najwyższej jakości link building w postaci stałych linków, pozyskiwanych z zewnętrznych serwisów, od rzetelnych wydawców z gwarancją ich utrzymania nawet po zakończonej współpracy. Jest on realizowany przez nas samodzielnie lub z pomocą naszych partnerów z danego kraju, którzy działają na równie wysokim poziomie co my. Dbamy o prawidłowy profil linków, przynoszący końcowe korzyści. Jesteśmy gwarantem efektywności tego procesu.

zamknij

Bieżąca Analiza Danych

Nawet najlepiej prowadzone działania SEO byłyby niczym bez ich bieżącej analizy. W usłudze SEO360® poprzez zaawansowane narzędzia, nadzorowane przez Client Success Managera stale mierzymy postępy związane z ewaluacją prowadzonych działań, na ich podstawie nasi Klienci mają dostęp do rozbudowanych raportów 24/7.

SEO360® SEO360®

SEO360®

Pierwsza i jedyna taka usługa w Europie, stworzona na bazie naszego 14-letniego doświadczenia, zapewniająca najwyższą jakość jeśli chodzi o działania SEO. Łączy w sobie wszystkie elementy składowe, które końcowo zapewnią wymierny sukces Twojemu biznesowi na każdym jego etapie i w każdym europejskim kraju.

SEO360® opieramy o pełne customer journey, którego częściami składowymi są SEO techniczne połączone z optymalizacją treści jak również UX + CRO (optymalizacja współczynnika konwersji) oraz najwyższej jakości stałe linki, pozyskiwane z zewnętrznych serwisów, od rzetelnych wydawców z gwarancją ich utrzymania nawet po zakończonej współpracy. Naszym Klientom zapewniamy dostęp 24/7 do bieżącej analizy danych w oparciu o zaawansowane narzędzia, całość odbywa się pod nadzorem dedykowanego Client Success Managera, który jest gwarantem tego sukcesu. Ostateczną wartością SEO360® jest wzrost świadomości marki, ruchu, konwersji oraz przychodów generowanych z tej usługi, co istotne – znacznie większy niż w przypadku „zwykłego SEO”. Z tego powodu usługa jest szczególnie polecana branży e-commerce, ale także innym podmiotom, w tym sektorowi usług i MŚP.

poprzedni
następny

Najwyższa kompleksowość działań

SEO360® zapewnia najwyższy stopień kompleksowości spośród innych, podobnych usług na rynku, takich jak SEO czy SXO, co zostało poparte badaniami.

Gwarancja wzrostu sprzedaży

Usługa zapewnia gwarancję końcowego efektu, czyli wzrostu ruchu i przychodów / leadów.

Rozliczenia hybrydowe oparte o success fee

Po osiągnięciu 100% zamierzonego celu, wyznaczane są kolejne oparte o rozliczenia w modelu success fee.

Gwarancja utrzymania linków

Nawet po zakończonej współpracy nie usuwamy pozyskanych linków.

Działania w całej Europie

W ramach jednej umowy możemy prowadzić działania dla wszystkich państw europejskich przy wsparciu sieci jakościowych partnerów.

Indywidualna strategia

Przygotowujemy kompleksową, rozbudowaną strategię, w ramach której badamy prawdziwe potrzeby konsumentów (customer insights) jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.

Zobacz jak wzrosną ruch i przychody na Twojej stronie!

Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

SEO360®

SXO

zwykłe SEO

Wybierz kraj

  play

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Istniejemy od 2008 roku.

  Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych konkursów.

  Wypromowaliśmy tysiące stron.

  Zwiększyliśmy przychody Klientom o dziesiątki milionów złotych.

  poprzedni
  następny
  SEO360® kontakt formularz kontaktowy SEO360®

  Bądźmy w kontakcie
  +48 607 343 191
  office@seogroup.pl

   SEO360® SEO360®