Poznaj SEO360®

poznaj seo 360
poznaj seo 360

SEO Techniczne + Optymalizacja treści SEO Techniczne + Optymalizacja treści

UX + CRO UX + CRO

Link Building Link Building

Bieżąca Analiza Danych Bieżąca Analiza Danych

zamknij

Strategia

Jest ona punktem wyjścia jeśli chodzi o działania SEO360® w danym kraju, indywidualnie tworzona na podstawie potrzeb i oczekiwań Klienta. To w ramach niej powstają poszczególne KPI, które są później przez nas skrupulatnie realizowane zgodnie z japońską zasadą seimitsu 精密. Częścią składową tworzonej strategii jest rozbudowana analiza całego serwisu pod kątem SEO, w tym również jego porównanie z konkurencją, a także plan content marketingowy. Całość zwieńczona jest estymacjami dotyczącymi wzrostu widoczności w wyszukiwarce, ruchu oraz tego co najistotniejsze – konwersji!

zamknij

SEO Techniczne + Optymalizacja treści

Nieodzowną częścią efektywnego SEO360® jest optymalizacja witryny pod kątem SEO, w której skład wchodzi techniczne SEO. Nazywane jest ono także analizą techniczną lub optymalizacją techniczną pod kątem SEO. W parze z optymalizacją treści stanowi jeden z filarów realizowanych działań. Opiekę nad tymi dwoma elementami, które są niezbędne do osiągnięcia końcowego sukcesu, sprawują nieustannie nasi Takumi 匠 SEOgroup na każdym etapie realizowanego procesu SEO360® w każdym kraju.

zamknij

UX + CRO

Aby wysoka widoczność w wyszukiwarce przekładała się nie tylko na ruch, ale przede wszystkim na konwersje i wzrost przychodów, niezbędnym jest ciągła analiza i optymalizacja wskaźników User Experience oraz Conversion Rate Optimization, z tego powodu stanowią one tak ważny element składowy SEO360®.

zamknij

Link Building

Jedną z największych wartości SEO360® jest prowadzony przez nas najwyższej jakości link building w postaci stałych linków, pozyskiwanych z zewnętrznych serwisów, od rzetelnych wydawców z gwarancją ich utrzymania nawet po zakończonej współpracy. Jest on realizowany przez nas samodzielnie lub z pomocą naszych partnerów z danego kraju, którzy działają na równie wysokim poziomie co my. Dbamy o prawidłowy profil linków, przynoszący końcowe korzyści. Jesteśmy gwarantem efektywności tego procesu.

zamknij

Bieżąca Analiza Danych

Nawet najlepiej prowadzone działania SEO byłyby niczym bez ich bieżącej analizy. W usłudze SEO360® poprzez zaawansowane narzędzia, nadzorowane przez Client Success Managera stale mierzymy postępy związane z ewaluacją prowadzonych działań, na ich podstawie nasi Klienci mają dostęp do rozbudowanych raportów 24/7.

SEO360® SEO360®

SEO360®

Pierwsza i jedyna taka usługa w Europie, stworzona na bazie naszego 14-letniego doświadczenia, zapewniająca najwyższą jakość jeśli chodzi o działania SEO. Łączy w sobie wszystkie elementy składowe, które końcowo zapewnią wymierny sukces Twojemu biznesowi na każdym jego etapie i w każdym europejskim kraju.

SEO360® opieramy o pełne customer journey, którego częściami składowymi są SEO techniczne połączone z optymalizacją treści jak również UX + CRO (optymalizacja współczynnika konwersji) oraz najwyższej jakości stałe linki, pozyskiwane z zewnętrznych serwisów, od rzetelnych wydawców z gwarancją ich utrzymania nawet po zakończonej współpracy. Naszym Klientom zapewniamy dostęp 24/7 do bieżącej analizy danych w oparciu o zaawansowane narzędzia, całość odbywa się pod nadzorem dedykowanego Client Success Managera, który jest gwarantem tego sukcesu. Ostateczną wartością SEO360® jest wzrost świadomości marki, ruchu, konwersji oraz przychodów generowanych z tej usługi, co istotne – znacznie większy niż w przypadku „zwykłego SEO”. Z tego powodu usługa jest szczególnie polecana branży e-commerce, ale także innym podmiotom, w tym sektorowi usług i MŚP.

poprzedni
następny

Pełne Customer Journey

Za pomocą SEO360® docieramy do konsumentów będących na każdym etapie procesu zakupowego, analizując ich aktywności z użyciem CRO, zwiększamy efektywność sprzedaży.

Działania w całej Europie

W ramach jednej umowy możemy prowadzić działania dla wszystkich państw europejskich przy wsparciu sieci jakościowych partnerów.

Nadzór nad całym procesem

Nasi Client Success Managerowie, którzy zarządzają końcowym procesem są gwarantem zapewnienia najlepszych efektów dla naszych Klientów.

Gwarancja utrzymania linków

Nawet po zakończonej współpracy nie usuwamy pozyskanych linków.

Szczegółowe raportowanie

Stały dostęp do raportów aktualizowanych 24/7.

Indywidualna strategia

Przygotowujemy kompleksową, rozbudowaną strategię, w ramach której badamy prawdziwe potrzeby konsumentów (customer insights) jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.

Zobacz jak wzrosną ruch i przychody na Twojej stronie!

Przeciągnij suwak by poznać efekty pozycjonowania

SEO360®

SXO

zwykłe SEO

Wybierz kraj

  play

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Istniejemy od 2008 roku.

  Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych konkursów.

  Wypromowaliśmy tysiące stron.

  Zwiększyliśmy przychody Klientom o dziesiątki milionów złotych.

  poprzedni
  następny
  SEO360® kontakt formularz kontaktowy SEO360®

  Bądźmy w kontakcie
  +48 607 343 191
  office@seogroup.pl

   SEO360® SEO360®