Co słychać u Takumi z SEOgroup?

Takumi SEOgroup

Ostatnie dwa miesiące były dla SEOgroup naprawdę intensywne. Przełom roku to okres bardzo aktywny, dlatego też mamy czym się pochwalić w kontekście wydarzeń z życia agencji i osiągnięć naszych ekspertów.

Nowi Klienci z sektora Premium, powiększenie zespołu o nowych Takumi 匠, a także wyróżnienia dla SEOgroup i świetny czas po godzinach podczas firmowej Wigilii – tak w kilku słowach można by opisać grudzień oraz styczeń w naszej agencji. My jednak zgodnie z zasadą datsuzoku 脱俗 lubimy dać coś więcej i dlatego przygotowaliśmy krótkie kalendarium najważniejszych momentów SEOgroup z przełomu roku 2018 i 2019. Zapraszamy do lektury!

 

GRUDZIEŃ 2018

Nowi Klienci i nowe rozwiązania w SEOgroup

Grudzień kończący 2018 rok przyniósł naszej agencji kilka dużych sukcesów, ale też tyle samo niepowtarzalnych wyzwań. Z początkiem miesiąca do grona naszych Klientów dołączył Expander – znany i ceniony internetowy Ekspert Finansowy, który oferuje zarówno doradztwo finansowe, jak i konsulting z zakresu kredytów. Rozpoczęliśmy dla niego kompleksowe działania z zakresu usług SEO360.

Również w grudniu wyszliśmy naprzeciw potrzebom firm, których budżet reklamowy jest mniejszy. Postanowiliśmy każdemu dać szansę na zaistnienie w Internecie i pozyskanie nowych Klientów. W związku z tym ruszyliśmy z zupełnie nową usługą pakietów SEO, w których skład wchodzą: pakiet Bronze, pakiet Silver oraz pakiet Gold. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich! https://www.seogroup.pl/oferta-pakietow-seo/

Expander

 

Nasz zespół coraz większy!

W naszym silnym zespole najlepszych Takumi 匠 powitaliśmy także troje nowych Copywriterów. Dorota Ciołek, Katarzyna Puciata oraz Jakub Sowulewski zadbają o to, by jakość treści tworzonych przez SEOgroup była jeszcze bardziej skuteczna i atrakcyjna! Życzymy im powodzenia i kibicujemy w drodze po sukces!

Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości treści stworzonych według standardów Google, zarówno pod działania związane z pozycjonowaniem Twojej strony w Internecie, jak i poza Twoją witryną do skutecznego promowania firmy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: https://www.seogroup.pl/uslugi/content/copywriting/

Nowi copywriterzy SEOgroup

Zgrany zespół osiąga lepsze rezultaty

Ostatni miesiąc roku kojarzy się głównie ze Świętami Bożego Narodzenia. Klimat w naszym biurze zapewnił nam dobrą motywację do pracy i zakończenia roku z jak największymi sukcesami!

Święteczny klimat w SEOgroup

Naszą firmową Wigilię spędziliśmy aktywnie i smacznie. Najpierw rywalizowaliśmy na torze gokartowym PitStop Gdańsk, gdzie pierwsze miejsce zajął nasz Head of SEO Wojciech Władziński, a później na nowo odkryliśmy meksykańskie smaki w klimatycznej restauracji Pueblo w samym sercu zabytkowego Gdańska. Takiej integracji życzymy każdej firmie!

SEOgroup w gdańkim Pueblo

 

Taumi SEOgroup Interactive w gdańskim Pueblo

SEOgroup na gokartach

Takumi SEOgroup na gokartach - wręczenie nagród dla najlepszych kierowców

STYCZEŃ 2019

Sekretnym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi eksperci w branży

Takumi SEOgroup

Nowy Rok rozpoczął się dla nas bardzo energetycznie! Do naszego zespołu dołączyły bowiem nowe siły, które sprawią, że SEOgroup osiągnie jeszcze wyższą skuteczność działania. W styczniu powitaliśmy na naszym pokładzie Julię Gaffkę, która objęła zupełnie nowe w naszej agencji stanowisko – Office Managera, a także Mariusza Binkiewicza specjalizującego się w reklamie PPC. Dodatkowo mamy przyjemność oznajmić, że po latach rozłąki powrócił w nasze szeregi Piotr Pikulik – starszy specjalista SEO, który swoje pierwsze kroki w branży stawiał właśnie u nas w latach 2011-2013. Jesteśmy przekonani, że świetnie odnajdą się w naszej agencji i solidnie merytorycznie wesprą zespół.

Jeżeli chcesz się przekonać, w jakie skuteczne działania dla Twojej witryny zaproponowaliby nasi Takumi, koniecznie skontaktuj się z nami w celu przygotowanie dedykowanej oferty: https://www.seogroup.pl/kontakt/

Wojciech Władziński - head of SEO w SEOgroup

Styczeń przyniósł nam również inne powody do dumy! Liczący się w branży blog marketingowy widoczni.com opublikował ranking najlepszych agencji SEO w Polsce. Za sprawą kryteriów związanych z danymi z portalu LinkedIn, mediów społecznościowych oraz widoczności w Google, uplasowaliśmy się na 38. miejscu tego zestawienia! Taki początek 2019 roku to najlepsza motywacja, jaką mogliśmy sobie wyobrazić!

Ukazały się także dwie publikacje, w których nasz specjalista Head of SEO, Wojciech Władziński, opowiedział o sposobach na poprawienie widoczności w Google oraz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat branży SEO, jej kondycji w 2018 roku i przewidywaniami na rok 2019. Polecamy zajrzeć na blog widoczni.com oraz do najnowszego magazynu Firmer.

Jeśli jesteś ciekawy naszej innowacyjnej usługi SEO 360 sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się po dedykowaną ofertę na działania dla Twojej witryny: https://www.seogroup.pl/uslugi/seo/

 

PODSUMOWANIE

Jak widać – ostatnie dwa miesiące dały o sobie znać w postaci nowych wyzwań, nowych twarzy, ale i nowych wspomnień! Jesteśmy bowiem zespołem specjalistów, którzy wiedzą, że zgrany zespół może osiągnąć najwyższe efekty działań, które przełożą się na zyski naszych Klientów. Dlatego też wspieramy się wzajemnie w swoich osiągnięciach i jesteśmy dumni z indywidualnych sukcesów naszych Takumi.

SEOgroup wchodzi w kolejny rok rozpędzony niczym Shinkansen  i nie zamierza zwalniać tempa! Obserwujcie nas w Mediach Społecznościowych, by zawsze być na bieżąco z tym, co słychać u naszych Takumi 匠!

5/5 - (1 ocen)
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *