Marta Kowalczyk – New Business Director oddziału w Warszawie

W SEOgroup kolejne zmiany na lepsze 😊

Od maja do zespołu dołączyła Marta Kowalczyk. Objęła stanowisko New Business Directora i szefa warszawskiego oddziału firmy w Mindspace w Hali Koszyki, zastępując jednocześnie na tym stanowisku Marcina Kusidła. Od teraz będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i organizację zespołu sprzedażowego w nowym biurze.

Marta Kowalczyk - New Business Director SEOgroup

Marta Kowalczyk związana jest z rynkiem sprzedaży usług od 2012 roku. Od tego czasu realizuje działania z zakresu marketingu internetowego. Zdobywając doświadczenie w agencjach marketingowych tj. SEMtec, NetAffiliation, Zanox AG (obecnie Awin Global) czy They.pl, aktywnie pozyskiwała nowych klientów, jednocześnie budując portfolio każdej z firm. Obsługiwała przetargi, przygotowywała zapytania ofertowe i prowadziła prezentacje.

Marta przed przejściem do SEOgroup pracowała w agencji They.pl, w której zajmowała stanowisko Account Managera. Pracowała nad kampaniami 360 stopni, odpowiadając za kompleksową obsługę klienta, w tym przeprowadzenie go przez cały proces kampanii.

W SEOgroup objęła stanowisko New Business Directora – oprócz działań z zakresu new business zajmie się również koordynacją interdyscyplinarnych projektów z zakresu marketingu.

Trzymamy kciuki za nieustające pasmo sukcesów 😊✊🏻✊🏻

Rate this post
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *